TEC2000 ZESTAW DO WTRYSKÓW DIESEL PŁUKANIE SILNIKA

Dostępność: duża ilość
Wysłane w ciągu: 5 dni
Cena: 149,00 zł

Normalna cena:

149.00
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

produkt niedostępny

Dodaj do listy życzeń

Opis

TEC2000 ZESTAW DO WTRYSKÓW DIESEL PŁUKANIE SILNIKA

Bardzo skuteczny ZESTAW czyszczący silnik i wtryskiwacze w silnikach Diesla!

Engine Flush + Diesel Injector Cleaner - prosty zestaw do samodzielnego zastosowania!

W zestawie (komplecie) dwie puszki, komplet akcesoriów do czyszczenia.

TEC2000 ENGINE FLUSH

Najefektywniejsza wymiana oleju z Engine Flush!

Wlej Engine Flush do silnika przed wymianą oleju. Dzięki temu zużyty stary olej zostanie spuszczony z silnika w całości i nie będzie obniżał właściwości smarnych nowego oleju.

Jak działa?

Usuwa osad, nagar, sadzę i inne zanieczyszczenia ze skrzyni korbowej. Dzięki temu, że dociera do rowków pierścieniowych tłoków i pierścieni tłokowych usuwa z nich nagar i sadzę przez co pozwala im ponownie pracować wydajnie. Czyste pierścienie, to z kolei wyższa kompresja – często aż dwukrotnie. Poprawia szczelność pierścieni tłokowych i drastyczne zmniejsza zużycia oleju.

TEC-2000 Engine Flush czyści, ale również eliminuje hałas z hydraulicznych popychaczy zaworów, poprawia sprawność silnika, a także pomaga utrzymać czystość i sprawność nowego oleju silnikowego na dłużej.  Dzieję się tak, gdyż TEC pozwala pozbyć się z układu całego przepracowanego oleju, dzięki czemu nowy olej nie miesza się ze starymi zanieczyszczeniami. Czarny osad można wyeliminować na trwałe przy regularnym stosowaniu preparatu. TEC-2000 Engine Flush daje trwały efekt, jednak zaleca się, aby stosować go regularnie – co najmniej raz w roku – zapewni to utrzymanie silnika samochodu w fabrycznej czystości i poprawi jego wydajność.

Jak stosować?

TEC-2000 Engine Flush należy stosować podczas standardowej wymiany oleju. Należy dodać preparat do silnika, jeszcze do starego oleju. Silnik powinien osiągnąć normalną temperaturę pracy. Po dodaniu preparatu, silnik powinien pracować na biegu jałowym przez ok 10-15 minut (auto powinno znajdować się w wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz aby uniknąć zatrucia spalinami). Po tym czasie, należy spuścić stary olej, założyć nowy filtr i uzupełnić stan nowym olejem.

W wypadku gdy silniku pojawiły się problemy takie jak: lepkie pierścienie, nierówna kompresja, zwiększone zużycie oleju lub czarny dym, praca z preparatem powinna trwać  ok 25-30 min zanim olej zostanie wymieniony.

Unikalna kombinacja bardzo skutecznych detergentów wraz z bardzo efektywnym smarowaniem pozwala na stosowanie preparatu we wszystkich silnikach spalinowych – benzynowych, diesla oraz zasilanych gazem. Operacja jest całkowicie bezpieczna dla silnika.

Dawkowanie: Jedna puszka 375 ml preparatu TEC-2000 Engine Flush wystarcza na każde 4-5 litrów oleju.

TEC2000 Diesel Injection Cleaner

Czyści wtryskiwacze oraz dysze wtryskiwaczy, przez co znacząco poprawia atomizację oraz strumień wtryskiwanego paliwa.

Preparat poprawia spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.

To wielofunkcyjny preparat czyszczący wtryskiwacze, przeznaczony dla silników diesla. Opracowana przez nas formuła preparatu jest testowana na całym Świecie od przeszło 10 lat i ciągle doskonalona. Zarówno składniki podstawowe jak i aktywne preparatu zostały zaprojektowane w Stanach Zjednoczonych. Finalny produkt, który przekazujemy klientom jest obecnie najlepszym tego rodzaju preparatem na Świecie.

Jak stosować?

TEC-2000 Diesel Injector Cleaner najlepiej jest podawać poprzez pompę paliwa bezpośrednio do listwy wtryskiwaczy. Można do tego użyć profesjonalnej maszyny do czyszczenia wtrysków lub naszego zestawu. Procedura zajmuje ok  20 minut.

  • Wpinamy się przewodem do pompy paliwa pomijając zbiornik z oryginalnym filtrem paliwa;
  • Zakładamy filtr paliwa z zestawu na wąż powrotny, który wkładamy do puszki. Ważne by końcówka przewodu była przycięta pod skosem;
  • Uruchamiamy silnik, który od tej chwili pracuje na TEC-2000 DIC, jedna puszka tj. 375 ml wystarcza na ok 20 minut pracy;
  • W momencie gdy puszka jest już pusta należy wyłączyć silnik;
  • Odpinamy nasze przewody;
  • Wpinamy przewody fabryczne.

Zawsze zakładamy nowy, jednorazowy filtr paliwa  i uruchamiamy silnik na nierozcieńczonym preparacie TEC 2000.

Zestaw akcesoriów zawiera:

  • wąż 8mm 2 metry
  • dwie obejmy ślimakowe
  • dwa łączniki 8mm/8mm
  • filtr paliwa 6/8mm

Recenzje produktu (0)

w górę
Sklep jest w trybie przeglądania
Zobacz pełną wersję serwisu
Sklep internetowy Shoper.pl